Průtrž mračen v ZK 2012

Jestli si myslíte, že když bydlíte na kopci tak, že vás nemůže vyplavit voda - jste na omylu.

 

Nám se to stalo už v roce 2009 při průtrži mračen. Poté jsme vyhazovali nábytek, renovovali podlahy a vysoušeli nejméně 14 dnů pomocí vysoušeče.

Zainteresované strany s tím, proč se to stalo, zatím nic neudělali (domnívám se, že zde by se měli spolu domluvit SŽDC, správa silnic i obec Zlatá Koruna, pouze společnou koordinací lze dospět ke zdárnému řešení. Jsou to hlavně oni, kteří mají příslušnou dokumentaci, moc a prostředky s tím něco udělat). Při letošním přívalovém dešti se nám naštěstí povedlo vše zdokumentovat, máme tak důkaz, že si nic nevymýšlíme.

 

Díky naší vlastní snaze vybudovat si alespoň nějaké to "protipovodňové" opatření jsme letos vodu v domě neměli. Je toto však jediná správná cesta nápravy?

 

Poslala jsem příslušnou dokumentaci i s popisem na zúčastněné subjekty. Zatím se ozval jeden (do 3. 9. 2012) a v něm jsem byla označena za stěžovatele ... - asi si mám zřejmě nechat všechno líbit (promiňte, ale s tím nesouhlasím).

 

Fotogalerie:

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení