Studium - ČŠKH

Česká škola klasické homeopatie

www.ceskahomeopatie.cz

 

"Česká škola je nový směr v postklasické homeopatii, vycházející z tradic klasické homeopatie, jenž se zabývá řešením filosofických i praktických otázek.

Poskytuje nadstandardní vzdělávání v oblasti klasické a postklasické homeopatie.

Česká škola se od ostatních škol liší tím, že vnímá člověka jako bytost, která se vyvíjí v prostoru a čase. V tomto smyslu učí studenty, kam je třeba položit důraz při odebírání a analýze komplikovaných homeopatických případů."

 

"Česká škola klasické homeopatie má udělenou akreditaci k výuce od České komory klasické homeopatie, což znamená, že její absolventi mají možnost praktikovat homeopatii jako registrovaný homeopat ČKKH. Stejně tak lze, po ukončení studia v České škole, začít praktikovat klasickou homeopatii dle stanovených standardů ECCH."

 

Více informací o škole a studiu se dozvíte na www.ceskahomeopatie.cz

 

Vlastní pohled na studium

 

  • Dalo by se mluvit o mnoha a mnoha věcech, ale zcela zásadní znalosti, které mi otevřely oči, byly ty o lidské povaze - proč lidé jednají tak, jak jednají - proč myslí tak, jak myslí - proč se mohou, nebo nemohou změnit. Z tohoto důvodu bych doporučila si alespoň na pár vyučovacích dní sednout do učebny a poslouchat pana Opelku vedoucím pracovníkům, manažerům, personalistům, prostě všem, kteří musí pracovat s lidmi, vést je, ale i vybírat vhodné zaměstnance. 

 

  • Jako ryba ve vodě jsem se cítila při studiu právě na této škole (oproti běžné vysoké), neboť právě zde bylo záhodno myslet! Používala se vícehodnotová logika a analýza. Poznatky lze aplikovat nejenom na lidského tvora, ale i v širším měřítku na celou společnost.

 

  • Dopátrat se kořene problému je něco jako detektivní práce, jdete po stopách nemoci až k jejímu původu.

 

  • Léčba má řád, není to jenom o intuici, ale i o znalostech a postupech. 

Ing. Bc. Michael Gyepes Rhom.

Jeho slova o škole:

 

"Česká škola homeopatie, neboli moderní homeopatie, je dílem homeopata Mgr. Pavla Opelky RHom. Vychází z principu, že člověk se rodí v tzv. formě, tedy s určitými sklony k některým onemocněním. V průběhu celého života se navíc setkává s menšími, či většími životními událostmi, v důsledku kterých vzniká nemoc. Pomocí metody Mgr. Pavla Opelky se na základě odebraných symptomů předepíší pacientovi homeopatické léky, které postupně řeší jednotlivé psychické příčiny. Na základě toho dochází k uzdravení. Metoda je velmi efektivní a používá ji dnes řada žáků autora této metody."

zdroj: https://www.esoterika.cz/lecitele/lecitel-ing-bc-michael-gyepes-praha 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení