Klasická a postklasická homeopatie - fb

Facebooková stránka

  • uzavřená skupina
  • sem můžete pokládat své dotazy, vždycky se najde někdo, kdo vám odpoví

 

Z dotazů ve skupině

  • Očkování

Po očkování dáváme Acidum sulphuricum (Sulphuricum acidum) 5CH nebo 9CH. Jednu kuličku týden po očkování a po dalším týdnu opět jednu kuličku.

Kuličku nechat rozpustit pod jazykem. Pokud toho není pacient schopen (např. miminko), nechat rozpustit v nekovové lžičce v trošce vody a voda se vypije.

Po podání homeopatika se mohou (ale není to pravidlem) objevit teploty, vyrážky či změny v chování. Pokud je to z homeopatického léku, tak tyto příznaky odezní.

Acidum sulphuricum lze podat i po delší době.

Má-li dítě rýmu, je lépe počkat s acidem sulphuricem až po rýmě.

 

  • Únava u 13 letého hocha

Příčina velké únavy může být jakákoliv. Homeopatie léči člověka a tak se nedá říci jedno homeopatikum na odstranění únavy u 13 letého chlapce. Ale dá se harmonizovat a podpořit léčbu jako jeden systém a také jeho podsystém, a to např. imunitní systém, atd. Proto je potřebné zajít za postklasickým homeopatem. Velká únava se dá docela dobře homeopaticky vyřešit, ale je to právě o té holistické komplexní celostní homeopatické léčbě.

 

  • Spálenina od slunce, dost do červena, trochu to pálí

Podejte Belladona o nízké potenci. Dnes 3x po jedné kuličce a zítra napište.

 

  • Vzteky

Vzteky musíte řešit s homeopatem, na to nic osvědčeného univerzálního není.

 

  • Lze homeopaticky řešit psoriáza?

Ano, lze. 

 

  • Roztroušená skleróza?

Homeopatie je jedna z mála léčebných metod, která umí R. S. řešit. Samozřejmě Vám nemůže nikdo slíbit, že se to na 100 % povede, ale šance je oproti jiným metodám dost vysoká. Bylo by vhodné začít co nejdříve, protože léčba trvá řadu měsíců a navíc při včasném zásahu je větší pravděpodobnost úspěšné léčby.

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení