Vykládací karty Teuoniah

Karty jsou již vytištěné a připravené k prodeji!

 

Část vykládacích karet TEUONIAH je inspirovaná i Wei WuXianem, namluveno najdete zde.

Novela Věčná patří do souboru TEUONIAH, jednotlivé namluvené díly najdete na youtube kanále Alchymistka

Příběh adepta - vykládací karty TEUONIAH - aneb karty mohou vykládat příběh. Poslechněte si jeden z nich, jak asi může vypadat adeptova cesta. Soubor na uloz.to zde. Video na youtube zde.

 

Výkladové karty TEUONIAH jsou k prodeji - cena závisí na dohodě. 

(Cena pokrývá výrobní náklady a 10 % DPH plus provizi.)

Objednávejte na TJesetova@seznam.cz

 

Ke komu se mají tyto karty dostat, k tomu se dostanou.

Tohle totiž není o výdělku. Neprovozuji materiální duchovno, na kterém bych chtěla vydělat. Tyhle karty jsou totiž pak nezaplatitelné, protože desítky let práce a učení se, které k jejich vytvoření vedlo, se jen tak zaplatit nedá. Bohužel se ukázalo, že rádoby duchovní lidé a prodejci sledují pouze svůj vlastní zisk a nikoliv přínos lidem. Pokud se najde poctivý duchovní prodejce, který je ochoten za nižší provizi, která by umožnila lidem si tyto karty koupit, je prodávat, pak ho sem uvedu a to i s exkluzivitou prodeje právě u nich.

Do té doby, než se takový najde, budou karty k prodeji výhradně u mně. I kdybych měla čekat sto let, než se takový najde. 

 

Vykládací karty TEUONIAH

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení