Poutnice

14. 9. 2020, Tábor

 

"Kdo ve skutečnosti jste?"

"Jste život sám!"

Don Jose Ruiz

 

 

 Jistě jste si už stačili všimnout, že celý tento web je prodchnut Duchem. Vyvíjel se tak, jak plynul čas, stejně jako se neustále měním a vyvíjím já sama.

 

Nejdůležitější sdělení, které bych Vám nyní mohla předat je to, o naprosto jedinečné cestě každého člověka!

 

Je mnoho rádoby guruů, rádoby šamanů a dalších postav považujících se za vůdčí, které vám budou tvrdit, že se musíte chovat takto a takto, protože tak je to správně. Pokud vám to bude připomínat katolickou církev a inkvizici, asi nebudete daleko od pravdy. Když jste žena musíte dělat tohle a ne tohle... Když uvěříte, dostanete se do vleklých letitých problémů, které se vám podepíšou na zdraví, ať psychickém nebo fyzickém. Jak je to možné? Uvěříte, že nejste dostatečný na to, abyste se vyvinuli, upadnete do sebelístosti a do hluboké sebedestrukce. Budete mít pocit, že na sobě neustále a dlouhá léta pracujete, ale nic se neděje.

Přitom řešení může být jednoduché, když o něm víte - možná jste jenom jiní. Že poučky, které platí pro jiné, neplatí prostě pro vás. Vy to máte jinak. Jak? Myslím, že po všech letech a letitém bádání ve svém nitru mohu prohlásit, že na to mi poslední odpověď dal právě Human Design prostřednictvím Evy Králové. Eva mi neřekla nic nového, protože správná rada vám nic nového neřekne. Hledala jsem totiž zpětnou vazbu, abych se dozvěděla to, co jsem bytostně cítila a nesouhlasila s tvrzeními ostatních, ale nechápala proč. Někdy prostě musíte potkat někoho, kdo vám něco vysvětlí, abyste to mohli pochopit. A možná právě někdy cítíte bytostnou potřebu vysvětlení konkrétně pro vás - nikoliv obecnou poučku pro většinu. 

Řeknete si, jak je to možné? Vždyť oni ti guruové to přece musí vědět? Otázka zní - nemusí! Oni jdou svojí vlastní cestou a každý má tu svojí. Můžete jít část cesty spolu a bude to v pořádku, ale jednou dojdete do bodu, kde každé známé cesty končí. Před vámi najednou není žádná cesta! Není, protože tu cestu si musíte vyšlapat sami.

Řeknete si, jak tohle vím? Věděli to už i starověcí alchymisté, znají to ti opravdoví šamané, vědí to bodhisattvové,.... 

Jakmile vám někdo bude tvrdit, že tohle učení je špatné, a že pravé je pouze to jejich (např. momentálně jede na vlně zájmu Slovanství, což není špatně), víte, že ještě nic nepochopil. 

 

Základem vaší vlastní cesty je poznání sebe sama. Zajímejte se, přijímejte názory, ale podrobte je důkladnému zkoumání, zda to, co tvrdí je vaše. Zda to pro vás má hodnotu, zda s tím souhlasíte. Pokud nikoliv, nevěřte tomu - není to pro vás. Nezpochybňujte sami sebe! Budete-li se držet morálních hodnot, nemůžete udělat chybu! Protože opravdová hluboká morálka vám nedovolí ubližovat. Pokud tuto morálku vypracovanou nemáte, začněte s ní. Je to spolehlivý kompas.

Další důležitá poznámka - jak se vyvíjíte, tak se mění i vaše pochopení a poznání. Jdete více do hloubky. Nezlobte se tedy na sebe, že jste dříve věřili tomuto a nyní nevěříte - je to v pořádku.

 

Na základě studia sebe sama prostřednictvím mnoha astrologických knih a několika výkladů, poznání numerologie a dalších systémů mohu sama za sebe zodpovědně prohlásit, že Human Design šel nejhlouběji, nejuceleněji, nejpřesněji. Ano, vše samozřejmě záleží na výkladu vykladače, na to je nutné nezapomínat!

Momentálně tedy mohu s čistým svědomím doporučit výklad Evy Králové. Pokud se o jejím působu práce chcete dozvědět více, můžete se podívat na tento rozhovor: https://czcams.com/video/VvMCS-zPOnM/rozhovor-s-evou-kr-lovou-o-human-design.html

 

Tania

 

 

 

Žijeme v době, kdy je módou nadávat druhým lidem a útočit na ně, jednoduchá slušnost a vychování se vytratily. Bytost, která se takto chová, nemluví o tom, koho napadá, mluví vlastně sama o sobě. O své nedostatečné morálce, o nepochopení toho, proč by se vlastně měla chovat slušně. O svém nedostatečném rozhledu a znalostech. Uvěřili jsme tvrzení druhých a výchovou ze škol, že musíme vědět a rozumět všemu - jenomže nemusíme. A opravdu všechno neví ani Sisyfos, i když se vás o tom snaží prostřednictvím Bludných balvanů přesvědčit. Ve skutečnosti jenom ukazují své přebujelé ego a nedostatek úcty k druhým lidem. Kdyby totiž Sisyfos mohli, dostal by Bludný balvan i Ježís Kristus za svoje údajné chození po vodě, měnění vody ve víno a dalších vylomeninách, které podle nejprodávanější knihy na světě, tropil. A pokud je pro vás postava Ježíše příliš abstraktní, zkuste si představit jak dostává Bludný balvan třeba Nikola Tesla - důvod pro udělení se vždycky najde. Neunikne nikdo.

Stačí jednoduchá poučka - pokud něčemu nerozumím, neurážím ty, kteří o tom něco vědí, jednoduše mlčím. Zdá se to být tak jasné, že to musí chápat každý, jenomže každodenní život prokázal, že tomu tak není.

 

 

Human Desing

 • Přesně mapuje Vaše jedinečné genetické nastavení.
 • Jak být sám sebou a žít své poslání na Zemi.
 • Průvodce na Vaší cestě transformace.

Výklad Vaší mapy Vás seznámí s/se:

 • Specifickou strategií pro Vaše rozhodování a způsobem přecházení do akce dle Vašeho DNA Typu.
 • Rolí, kterou jste přišel/la naplňovat v tomto životě.
 • Vašemi vrozenými Dary a Talenty, ale také Vaší Zranitelností.
 • Vaším vztahováním se k druhým.
 • Vaším životním posláním.

Zvědomění toho, kdo opravdu jste Vás přirozeně povede k/ke:

 • Sebelásce, Sebepřijetí, Lásce k životu a Lásce k druhým.
 • Autentickému projevování své jedinečnosti a jejímu sdílení se světem.
 • Svobodě bez vnitřních podmíněností a převzatých mentálních vzorců.
 • Plynutí v proudu života bez ohledu na vnější okolnosti.
 • Hlubokým vhledům a "a-ha" momentům ohledně Vašich celoživotních tendencí.
 • Ukončení srovnávání se s druhými a snahy "vylepšit se" za účelem "zapadnout".
 • Důvěře ve Vaší skutečnou podstatu neovlivněnou Vaší myslí.

Služby:

 1. Detailní výklad mapy Vašeho DNA nastavení (pro okamžité praktické využívání ve Vašem životě).
 2. Následný koučing pro podporu na Vaší cestě žití plného potenciálu (dle dohody).

Kontakt:

Eva Králová

+420 737 201 030

evaking108@gmail.com

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení