Květina života

 

 

Nález - mince se semínkem květiny života

Zdroj obrázku a doplňujícího textu níže: https://www.facebook.com/#!/TheResonanceProject.Pagina.Oficial.Hispana/photos/a.170893889741045.1073741828.170853439745090/503399793157118/?type=1&fref=nf&pnref=story

 

"Medallas doradas de La Flor de la Vida de Micenas, Grecia.. del 1600 AC… se muestran en el museo de Istanbul, Turquía. El patrón de La Flor de la Vida aparece en documentos y simbolismo de muchas tradiciones ancestrales y también es representativa del modo en que formas de onda esféricas se solapan e interactúan en una rejilla en 3D que rellena completamente el espacio: la geometría del tejido del vacío espacial, según la teoría unificada de campos de Nassim Haramein."

 

Překlad z google překladače:

Goldy květu života Mycenae, Řecko 1600 př.nl .. ... jsou zobrazeny v muzeu Istanbul, Turecko.Vzor Květu Života se objevuje v mnoha dokumentech a symboliku starých tradic, a je také zástupcem jak sférická vlna formy překrývají a vzájemně se v 3D mřížce, která zcela vyplňuje prostor: prázdný geometrie tkáně prostor, v závislosti na sjednocené polní teorii Nassim Haramein.

 

květina života - Čína

 

Ze starověké Číny - květina života po packou jednoho ze psů hlídajících vstup do Zakázaného města v Pekingu.

 

Zdroj: https://www.facebook.com/JamieJanover.artist.profile/photos/a.393851578906.174268.57889468906/10153205117103907/?type=3&theater

Květ života

autor: Jaromír Schmidt

3. září 2017, facebook

"To čím je květ života se těžko vysvětluje, ale v základu se jedná o soubor vlastností, spojených do životodárného vzoru. Jsou vlastnosti, které spolu utvářejí dokonalý systém, díky kterému dokážou po nekonečné časy vytvářet energii. Ty se pak stávají základem ducha a proto se naše učení o podstatě života, začíná vždy u živlů, protože právě energie jsou zdrojem existence. V dávné minulosti se tak k popisu principu uspořádání vlastností používala geometrie, nám známá jako posvátná a s její pomocí se zachycoval popis vzájemného postavení a účinku oněch vlastností, ze kterých vyvěrá život věčný.


Ze stejného důvodu existuje i cosi jako vzor ideálního charakteru, který toto uspořádání nerozbíjí, protože roztržením onoho dokonalého vzoru, nastává duchovní smrt. A to nám zase říká, že naše vůle může vést k životu i smrti, podle toho jakým směrem se ubíráme. Pokud narušujeme a rozbíjíme integritu květu života, slábne a v určitý okamžik se pouto, které vlastnosti propojuje roztrhne. Nastává duchovní smrt a tím i definitivní konec existence.


Naše představa, že se musíme chovat vzorně, není zcela přesná, protože květ života rozbíjejí protichůdné síly. Takže si můžeme klidně zvolit temnou stranu a existovat v pekle, pokud si vystačíme s tím, že přetrváváme v jakémsi vegetativním stavu. Pokud chceme skutečný život, po kterém i síly temnoty bezmezně touží, musíme se oddat silám světla. Na půli cesty mezi dobrem a zlem se obstát nedá. Buďto náležíte dobru, nebo zlu a nic mezi tím.


Od květu života, je odvozen i princip Zodiaku. Ten přináleží druhé vývojové úrovni, ke které přísluší i karma. Dělí květ života do jakýchsi osobností, postavený na jedné ze základních vlastností a my se učíme, jak tato dominantní vlastnost účinkuje na ostatní. Jaké chování nám přináší prospěch a jaké naopak škodí. Každé znamení nás zavádí do jiné oblasti života, ve které je určitá vlastnost dominující. Díky postupnému průchodu Zodiakem, pak získáváme zkušenost, která nám ukazuje, kde a jakou vlastnost uplatnit a kterou potlačit. Když děláme chyby, probouzíme karmu." 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení