Květ života
Přidáno: 14. 7. 2025 22:24:39 Počet shlédnutí: 6
14 Červenec 2025
Je základním vzorcem tohoto světa/reality, ve které se nacházíme. Podle tohoto vzorce je v tomto světě vše harmonicky utvořeno. Není to jen fráze, nebo sada obrázků toho, čeho si lidé všimli, je to mnohem hlubší a rozsáhlejší. V mém výzkumu se postupně zabývám odhalováním souvislostí v Květu života.
Květ života v obraze
Rozeta ve Zlaté Koruně je zobrazením Základního vzorce Květu života - obsahuje vyjádřené velké množství informací, které se postupně snažím odhalit i sama sobě.
V rozetě ve Zlaté Koruně najdete například vyjádřené tyto informace:
- Archimédovské těleso komolý dvacetistěn
- molekula C60
- z běžnějších tvarů jsou to:
- trojúhelníky, i rovnostranné
- hexagram
- pentagramy
- kosočtverce
- kruh
- rozmístění pentagramů do kruhu ukazuje, že poloha pentagramu (zda špičkou vzhůru či dolů) je nepodstatná
- číslice a sčítání i násobení
- existence propojení pentagramu s hexagramem přes triquetru a vesicu piscis
Samozřejmě, že nejde o pouhou geometrii, nebo v případě molekuly C60 o chemii.
Chemie, fyzika, biologie, matematika, geometrie a další obory se musí v Květu života nejenom, že potkávat, ale zároveň se i navzájem dokazovat.
Co platí v jednom oboru, platí i v jiném, jenom to neumíme rozpoznat a propojit.
Když dokážeme rozklíčovat jednotlivosti, ale zároveň je budeme umět dosazovat do větších celků a částí, uvidíme souvislosti a zákonitosti.
Pak si můžeme pomocí jednoho vědního oboru vypomoci při výzkumu v oboru jiném.
A k čemu všemu je to dobré?
Můžeme umět tvořit harmonicky.
A harmonické tvoření je v souladu se Základním vzorcem tohoto stvořeného světa - a to znamená léčivé, hojivé, uklidňující, správné, zdravé, přínosné, a to nemusí vylučovat ani technologie.
Může se stát, že si v oblasti technologie nebudeme vědět rady třeba s přesným poměrem látek, nebo nebudeme vědět přesnou míru - a tak si můžeme vypomoci Posvátnou geometrií - tedy, třeba použitím správné konstanty.
A poznání Květu života a Základního vzorce nám vysvětluje, proč je ona konstanta tak důležitá, a proč stojí za to s ní pracovat.
Zároveň zjistíme, že naši předkové tyto znalosti využívali, i když my je už nejsme schopni ani v jejich dílech uvidět a přičítáme spoustu běžných technologických zařízení jenom náhodě, nebo třeba designu (jako to děláme v dnešní době).
Tyto znalosti se snažím odhalovat a dokazovat pomocí světa železnice.
Fibonacciho spirála je často uváděna pouze v kladných číslech, ale není důvod si myslet, že neexistuje ani v záporných polaritách.
Pokud tyto dvě spirály položíme proti sobě, získáme symbol srdce.