Rolnička - spřátelený web

Diakonie Českobratrské církve evangelické - Středisko Rolnička - Soběslav

Diakonie Českobratrské církve evangelické - Středisko Rolnička - Soběslav

www.rolnicka.cz

Poslání

Jsme různí, ale patříme k sobě.

Každý člověk je jedinečný a zasluhuje respekt.

Rolnička je křesťanské centrum poskytující sociální, vzdělávací, terapeutické, pracovní a rehabilitační služby šité na míru dětem a dospělým s různými typy postižení a jejich rodinám z Táborska, především okolí Soběslavi.

Rolnička je tu proto, aby každý mohl s potřebnou pomocí dosáhnout osobního maxima a prožít celý život v sepětí s rodinou, přáteli a známými tam, kde se cítí doma. Potřebujeme k tomu Vaši podporu.

 

Zde Vám představujeme to nejlepší, co vytvořily šikovné ruce dospělých lidí s mentálním a kombinovaným postižením zaměstnaných v chráněné dílně.

Při vlastní tvorbě používáme především přírodních materiálů a vycházíme z postupů a tradice starých řemesel.

V několika kapitolách můžete vidět výrobky z keramiky, textilu, dřeva, svíčky ze včelího vosku, vitrážové výrobky a krasohledy.

 

Vybrat si můžete přímo z toho, co uvidíte, ale na základě individuální dohody, vytvoříme designy dle Vašich představ ( např. s logem Vaší firmy, vhodné jako dárky pro firemní partnery, odměny pro zaměstnance, atd….)

Pro všechny firmy, které zaměstnávají více jak 25 zaměstnanců, nabízíme možnost náhradního plnění.

 

Kontakt

e-mail: dilna@rolnicka.cz

tel: 381 522 482 ( 6,30 – 15,30)
739 570 421 ( 6,30 – 15,30)
733 127 040 – vedoucí chráněné dílny

 Převzato z webu Rolničky. 

 

V níže uvedené fotogalerii jsou vyobrazené výrobky s železničářskou tématikou, které jsou vyráběny v chráněné dílně. Další výrobky najdete v katalogu zde.

Zde jsou výrobky, které si můžete v dílně objednat. Pokud již bude ten, který výrobek prodán, není problém vyrobit nový.

  

Fotogalerie

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení