Obecné informace

Město Tábor - obecné informace

 

Video o Táboře z youtube: 

 Nahráno na youtube -  8. 12. 2011 

Toto video společně s videem Tábor -- odpočinková zóna Komora vzniklo prioritně pro účely účasti města Tábora v mezinárodní soutěži The International Awards for Liveable Communities v jihokorejském Soulu 2011 dle specifických soutěžních požadavků a kritérií, které lze zhlédnout na htttp://www.livcomawards.com/2012-awards­/brochures/czech.pdf. Tábor získal v soutěži stříbrné a bronzové ocenění.

Město obě videa dále hojně využije při prezentaci na webových stránkách města, prezentacích na veletrzích cestovního ruchu, prezentaci na infocentrum, prezentacích pro další účely města Tábora -- cyklokros, zdravá města, životní prostředí, veřejné diskuze a besedy, fóra, aj.

Veškeré informace, dotazy či připomínky můžete adresovat na e-mail: jiri.fiser@mutabor.cz

Kategorie Cestování a události

LicenceStandardní licence YouTube 
 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení