Zajímaví lidé

Nemohla jsem jen tak přejít tenhle rozhovor s Ondřejem Vetchým.

To, že všichni máme (nadsázka, prosím) rádi Ondru Vetchého, je tak nějak dáno něčím, co asi ani nemůžeme popsat. Možná je to od doby pohádky S čerty nejsou žerty? Prostě to cítíme, víme a možná nad tím ani moc nepřemýšlíme. Ale je to fakt.

Dneska (23. 9. 2019) jsem viděla rozhovor s Ondrou Vetchým. Vůbec jsem netušila, nevěděla, že opravdu je tak skvělý, jak ho člověk vnímá. Že všichni milujeme (opět nadsázka) Keanu Reevese to je také jasné, ale že někoho takového máme i u nás?

Poslechněte si rozhovor a řekněte, zda i vám na konci netekly slzy. 

Děkuji Ondřeji z celého svého srdce za to, že jsi tady, v té naší kotlince.

Rozhovor s Ondřejem Vetchým najdete zde:

https://www.ceskatelevize.cz/porady/10314156487-uchem-jehly/215562216200001/?fbclid=IwAR3SoiWH3EW9EL5YxEfgvWKTNaXRUFhAGwsW2HRjWyaxbRVAt9qyCiMyCKg  

 

Ondřej Vetchý

Zdroj obrázku: https://www.dotyk.cz/galerie/ondrej-vetchy.html?photo=1

 

Jestli budu mít někdy to štěstí, potkat Ondru Vetchého osobně, myslím, že mu stejně nebudu schopna říct nic víc než, že je mi ctí. Máme u nás v ČR několik naprosto výjimečných lidí, opravdových, autentických, a Ondra je jedním z nich. Ti ostatní, co si to o sobě myslí a prohlašují to do světa, no.., ale těch několik, co to o sobě neprohlašují, ale mají v úctě druhou bytost, takových zase tolik není. Jsem však šťastná, že tu jsou. Myslím, že za tyhle všechny tak krásně mluvil Ondřej Vetchý. Oslovilo mě jeho poselství každodennosti, poselství lidskosti, poselství úcty a poselství svobody. Jestli tu někdo naprosto statečně nese pochodeň opravdového poznání do budoucnosti, tak je to on.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení