Ivo Wiesner

Ivo Wiesner

 

Ing. Ivo Wiesner

(narodil se 20. 7. 1933 v Opavě, zemřel 17. 9. 2008 v Ústí nad Labem),

absolvent písecké reálky a brněnské techniky. Od roku 1958 pracoval v ústecké Spolchemii v oblasti výzkumu a rozvoje plastických hmot. Autor více než 330 patentů a asi 50 odborných a vědeckých prací publikovaných v různých odborných časopisech. Zabýval se esoterikou, historií dávných civilizací, starověkými technologiemi a především skrytými dějinami českého národa.

 

 

 

 

Bibliografie:

 

Atlantida - mýtus nebo zapomenutá historie

Bohové a apokalypsy

Děti moudrých draků

Gambit mahátmů

Národ v lénu bohů

Poutníci do země andělů

Předpeklí ráje

Rozprávění s bohy

Stezka draka

Světlo dávných věků

Temné mocnosti proti Stezce draka

 

Zdroj: http://www.databazeknih.cz/vydane-knihy/ivo-wiesner-11019

 

Další info:  http://www.knihy-a.cz/10137/spisovatel-ing-ivo-wiesner-1933-2008

 

Články zde:  http://www.knihy-a.cz/category/wies

Například:

CHANELLING A JINÉ ZPŮSOBY KOMUNIKACE MEZI HMOTNÝMI A NEHMOTNÝMI DIMENZEMI

"Úvahy moderní filosofie, zkoumající fyzikální a duchovní aspekty prostoru jako takového ukazují, že realita našeho hmotného světa 3D je zřejmě ve skutečnosti pouhá “maya” (iluze), jejíž podstatou je uměle vytvořený hologram v určité dimenzi prostoru, jehož existence je časově omezena. Prostorový hologram nemůže vzniknou náhodně, ale je produktem interferenci různých energiíí, vytvářenou jako cílený záměr [...]"

 

Když započal čas 2.

"V učebnicích dějepisu jsou poměrně podrobně popsány jednotlivé vývojové etapy planety Země, ale tato koncepce některé hmatatelné důkazy o kolizích naší planety během jejího vývoje pomíjí, zatímco například vznik člověka, i přes poměrně dlouhé zcela nevyjasněné období, kdy z původního takřka lidoopa se náhle jakoby mávnutím proutku objevil člověk Cromagnonský, považuje za jasný. Neděláme si [...]"

 

Atlantské objevy

"Zlom nastal tehdy, když atlantští archeologové objevili ruiny měst. Byly to pozůstatky pracivilizací, které Zemi obývaly před první kataklyzmatickou srážkou s Nimiru před asi 115 000 lety, která dala mimo jiné vzniknout právě ostrovu Atlantidy. Atlantští archeologové nalezli vstupní brány či přechody do paralelních dimenzí, kde byla uchována celá města, byly nalezeny cenné vědecké záznamy, [...]"

 

A další.

 

 

Příklad článku, doslovná citace:

 

Historické pozadí „kódu da Vinci“. Ivo Wiesner


"Křesťanské hnutí nepředstavuje pouze římský Vatikán, papež a preláti, ale především nejstarší obec křesťanských gnostiků-Essénů, kteří po smrti Ježíše hledali azyl v západní Evropě, především v Galii a v jižní Anglii."

 

   "Přes kruté pronásledování gnostických křesťanů Vatikánem a francouzskými králi, zanechali gnostici v této oblasti nejen mnoho stavebních památek, ale i archivy gnostických spisů, které ukazují ,že skutečná historie křesťanství se v mnohém velmi odlišuje od obrazu zmanipulované historie předkládaném římskokatolickou církví a Vatikánem. Skutečnost, šířenou gnostickými křesťany a nemilosrdně potlačovanou římskokatolickou církví, potvrzují nejen svitky nalezené během archeologických výzkumů v 20. století v Jeruzalémě, v egyptských archeologických lokalitách Nag Hammadi a Qumran, především pak více než 900 manuskriptů v jedenácti jeskyních Khirbat Qumran v Jordánsku, na severozápadním pobřeží Mrtvého moře. Tyto knihovny z období 2. až. 4. století A.D. ukazují zcela jednoznačně jak obrovského podvodu a manipulací s vědomím věřících křesťanů se dopustila římskokatolická církev. Je tedy srozumitelná ostře odmítavá až hysterická reakce Vatikánu vůči Dan Brownově knize The Da Vinci Code a film stejného jména. Inu Vatikán a preláti nemají čisté svědomí a neví co s tím. Ve zkratce bych htěl upozornit na některá fakta historie křesťanství, která Vatikán zamlčuje, nebo neuvěřitelným způsobem překrucuje. ..."

 

Více informací zde: http://www.knihy-a.cz/6548/historicke-pozadi-„kodu-da-vinci“-ivo-wiesner

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení