O Slovanech

Převzato z facebooku, autora neznám

 

"Slované jsou nositeli světlé matrice, mající základ v plném slunečním spektru, které chrání svět před temnou invazí. Solární spektrální matrice ve sluneční soustavě má základní strukturu pro jakékoliv vědomé následování zářného příkladu v případě, že je nasměrován sledovat cestu Světla. V současné době vědomé spojení se solární matricí může zcela nahradit matriční pole vytvořené kdysi našimi předky - uchráněné v tělech předchůdců.

 

Nyní mohou Slované přímo spojeni s Hierarchií Světla v Sluneční soustavě prostřednictvím obrácení se přímo bezprostředně k Vnitřnímu slunci, která se nachází hned vedle Vnějšího - viditelného slunce. Vnitřní slunce - to je soustředění Sil Světla v Sluneční soustavě a přímý přístup k nim prostřednictvím modlitby stvrzení své účasti k Hierarchii Světla."

- "proto mají Slované zaniknout?"

 

"Kdo je vlastně Slovan?"

"Slovanství je životní postoj, je to člověk obrácený ke Světlu, napojený na světelnou matrici. Není to národnost, ani rasa...Je to člověk, který chápe význam Slova..." 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení