Homeopatické uzdravování - stručně

Přidáno: 21. 11. 2019 11:14:44 Počet shlédnutí: 704

21 Listopad 2019

Krátké vysvětlení homeopatického způsobu léčení - z jednoho dopisu zájemkyni o pochopení.

Dobrý den, paní N.,

v postklasické začínáme léčit fyzické tělo léky s nízkými potencemi a pak řešíme psychiku a to právě pomocí ředění.

Vysoké potence léků, které lze zakoupit, jsou na fyzické tělo příliš silné, ale pro léčbu psychiky zase nedostačující.

Musíme se na léky dívat z pohledu fyziky - nepracujeme s chemickou látkou, ale vlastně s vlnovou délkou - frekvencí. Nehledejte v léku účinnou částici, ale účinnou frekvenci.

Potencování je osvědčený způsob, jak zvýšit frekvenci léku tak, aby vyhovovala našim potřebám.

Je to jiný pohled na léčbu, než je v současné době běžný, chemický. Proto je možné se souběžně léčit jak homeopaticky, tak léky od lékaře, které jsou chemické - tudíž se léčba nenarušuje.

Postklasická homeopatie má výhodu řady léků v čase, je jemnější a přesnější. Je to v podstatě nový trend v homeopatii, byť tento směr vyvíjí pan Opelka již dvacet let. Líbí se mi na tomto směru, že to má řád, že je možné se naučit, kdy jaký lék podat, jak to navazuje. V tomto směru se hodně pracuje také s vícehodnotovou logikou a analýzou. 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení