Reakce po homeopatickém léku

Přidáno: 21. 11. 2019 11:14:44 Počet shlédnutí: 785

21 Listopad 2019

Reakce být mohou nebo nemusí. Nebo jsou, ale jen jste si jich ani nevšimli, a nebo je nebylo možné přehlédnout. 

 

Vezmete-li si homeopatický lék, můžete doznat změny, která vás může vyděsit. Ale jedná-li se o reakci na podaný homeopatický lék pak reakce odezní.

Jaké ty reakce jsou? To je naprosto individuální! Záleží to také na tom, co se všechno řeší, jaká traumata jste během života nasbírali a jak hluboká zranění ve vás zanechala.

Mohou se vracet nepříjemné stavy fyzické i psychické.

Z fyzických například - najednou vám stoupne tlak a drží se nahoře, později klesne. Při podání dalšího léku v řadě může opět stoupnout, a později zase klesnout. Neříkejte si - nebudu už brát další lék! Vydržte - to se prostě jen organismus harmonizuje a léčí. Tady vidíte, jak to funguje.

Někdo zase pozná na své psychice, že cítí věci, které nijak dřív nevnímal - najednou je třeba více vzteklý, startovací, nervózní a nebo třeba i plačtivý, depresivní. A nebo naopak - pociťujete takový příval energie a nadšení, že si říkáte - jo, tak to se mi líbí.

Chce to trpělivost! Léčba trvá řadu měsíců, rok i více let! Jde se pomalu, postupně a co nejvíce jemně. Koneckonců, nemoc jsme si taky většinou nevytvořili za chvilku.

To nevydržím! Řeknete si. Ale podám příklad z vlastního života - nějakých těch deset let jsem měla vyšší váhu (tak cca 70-72 kg), spíš bych řekla zavodněný organismus než vyloženě tuk. Nyní, po nějaké té mé čtyřleté léčbě se váha pěkně harmonizovala, voda odplavila a bez drastických diet a cvičení se ustálila úžasných 55 kg na mou nížku (o výšce se opravdu mluvit nedá :) ). Neříkám nyní, že nemám co léčit, mám! A že docela i nepříjemné choroby. Zdá se, že už je to můj životní úděl se stále s něčím potýkat - vyléčím jedno a naskočí druhé (asi ta moje karma, nebo karma rodiny - ale kdo z nás to nemá? Koneckonců taková nemoc je tedy opravdu učitel - jak v trpělivosti, tak přijetí.).

Takže vydržte! Tyto stavy postupně odezní! A vy najdete rovnováhu na nové, vyšší rovině zdraví a života. Zároveň budete více chápavější, trpělivější a sebejistější. (A nevěřte tomu, že ostatní jsou tak v pohodě, jak se tváří - jen nechtějí ukazovat slabiny, a nebo si je vůbec přiznat. Pochopení toho, že mám problém, je prvním krokem k uzdravení.)

Homeopatie je o celostním přístupu - tak toho využijte! Nechte jí dělat to, co umí a sami na sobě pracujte s dalšího úhlu pohledu.

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení