Lidská nedokonalost

Přidáno: 21. 11. 2019 11:14:44 Počet shlédnutí: 834

21 Listopad 2019

Nejsme dokonalí...

S. N. Lazarev

kniha Zdraví člověka

Citace:

"Nejsme dokonalí a tuto nedokonalost neseme v sobě jako záruku rozvoje, člověk se nikdy nestane Bohem, bude však ve své podstatě vždy Božský.

Musíme stoupat po schodech duchovního rozvoje, a to tak že budeme měnit svůj charakter a stále více se přibližovat ke svému vyššímu "já".

Ten, kdo se rozhodl změnit, být lepším, dokáže překonat své obtíže i nemoci, zvládnout jakýkoliv problém.

Jedinou otázkou je, do jaké míry je na to člověk připraven."

Vím, na dnešní lidi tohle může působit "pánbíčkářsky" a každý to hned odsoudí jako zastaralé - přeci nebudu vzývat nějakého starce na nebesích. Nebo, když už jsem vlastně "Božský", tak nač se snažit. Ale to je zásadní nepochopení.

Pokud si člověk dá tu práci a začne studovat, hledat a pokoušet se porozumět tomu, kdo je to vlastně "Bůh", co jsou vesmírné zákony, jak to tu vlastně funguje, tak pak porozumí i těmto slovům.

Slepá víra možná pomáhá v jiných oblastech světa, ale my už potřebujeme pochopit a porozumět. A to v dnešní době možné je. Na světlo se vynořily spisy z Nág Hammádí, máme zde dokument na youtube Okem boha Hora, překlady Véd od Jana Kozáka, Kybalion, knihy a přednášky Hany Sar Blochové, neuvěřitelné množství materiálů od S. N. Lazareva, knihy o Edgaru Caycem, Barbaru Ann Brennan, Eduarda Tomáše, jógu, budhismus, opravdové křesťanství a učení Ježíše, knihy Anastazie Novych (AllatRa, ale nejdříve bych doporučila přečíst Senseie ze Šambaly, fyzika AllatRa), filmy Matrix, Jupiter vychází, Nosso Lar, Včerejší děti, ale i takový seriál Akta X je neskutečný, byť se zabývá ne tak hlubokými tématy.... prostě neskutečné množství studijního materiálu, který nám může pomoci pochopit jak vesmír vypadá a jaké jsou vesmírné zákony.

Proč to dělat?

"Když rozumíme podstatě vesmírných zákonů a snažíme se pochopit, co je řečeno v posvátných knihách, pak se náš charakter začíná měnit."

"Aby se člověk měnil, transformoval, je nutné zažívat v duši pocit lásky, což je možné, pokud máme vždy na paměti, že jsme ve své podstatě Božští."

- a to pochopíte, když pochopíte, jak to tady funguje - co je Vesmír, co je hmota, co je bezpodmínečná Láska - kdo je Bůh.

A jak říká David Icke - "Jen Nekonečná Láska je skutečná...a vše ostatní je jen iluze."

 

A jak to souvisí s homeopatií?

Všechno souvisí se vším!

Postklasická homeopatie přináší řád a pochopení vývoje nemocí a patologií a umí je  postupně proléčovat - čímž vám postupně uleví - pracujete tak na více frontách - což odpovídá i principu trojitosti.

Homeopaticky léčíte tělo a psychiku - v tomto případě by se dalo říci - mysl.

Svojí prací na sobě léčíte duši.

Nemoc jste dostali jako ochranu duše, když pochopíte, co nesprávně chápete, můžete se vyléčit.

Jak dlouho léčba potrvá je však přísně individuální a nelze rychlost léčby jednoho aplikovat na druhého.

Dá se o tom popsat stohy papíru, ale ty už popsané jsou. Dopřejte si čas a studujte.

Bez těžkostí a obtíží se nevyvíjíme. Zapomeňte na dnešní módní hesla - buďte happy, bavte se, užívejte, buďe 63 pohlaví (nebo kolik jich vlastně prý je), buďte nezodpovědní, buďte líní, máte na všechno právo, žijete jen jeden život!

Akorát, že jeden život nežijete - musíte jich prožít mnoho. A jaká bude kvalita vašeho života, to závisí jenom na vás.

 

 

inkarnovaný anděl

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení