Těžiště postklasické homeopatie

Přidáno: 21. 11. 2019 11:14:44 Počet shlédnutí: 773

21 Listopad 2019

Akutně je homeopatie výborná, když se podá správný lék, ale to, co postklasická homeopatie opravdu dokáže a kde je její pravé těžiště, je v opravdovém léčení potíží.

Postklasická  homeopatie probere člověka ze všech stran - těla i psychiky a připraví řadu léků, kterými se postupně prochází, aby došlo k vyléčení.

Nepodá se jeden lék a ani se jeden lék nehledá.

A v tom je její ohromná výhoda proti jiným systémům.

Léčba je tak šetrnější, jemnější, důkladnější... a účinnější.

Přeci nejsme stále malými dětmi, ale měníme se a vyvíjíme, a to se děje i s naší potíží. (A vyvíjet se opravdu máme, proto na Zemi také jsme. Vyvíjet se, řešit problémy, přijímat dobré i špatné a zachovat si přitom lásku v srdci.)

Řešíte-li stále jen něco akutně, můžete si v momentální situaci pomoci. Ale je škoda nevyužít to, co je skutečně stěžejní a co opravdu pomáhá - tedy to, v čem je postklasická homeopatie prostě skvělá.

Je tedy potřeba používat správné nástroje na každý problém. Něco lze řešit chirurgicky, něco léky, něco homeopaticky. 

Je důležité to nezaměňovat, ale chápat.

Nezříkejte se nějaké pomoci a nedržte se jen jednoho způsobu léčení. Propojujte, to je nejúčinnější.

Osobně využívám i práci skvělého člověka a maséra Milana Flídra, který umí pracovat i s energiemi. A mám štěstí, že je z mé rodiny. S jeho manželkou, Irenkou, zase probírám svojí práci na sobě a své pokroky. Jsou to lidé, kteří se již dvacet let starají o svého těžce postiženého syna a prošli si, a stále procházejí, opravdovými těžkostmi. Neustále na sobě pracují a posouvají se tak mílovými kroky vpřed.

Irena Flídrová je také instruktorkou jógy - najdete jí na facebooku - https://www.facebook.com/majote/

Je na každém člověku, kolik času a péče věnuje sám sobě - tím, že léčíte sebe, pomáháte i své rodině a dětem.

 

 

 

Předvolby soukromí
Soubory cookie používáme k vylepšení vaší návštěvy tohoto webu, k analýze jeho výkonu a ke shromažďování údajů o jeho používání. Můžeme k tomu použít nástroje a služby třetích stran a shromážděná data mohou být přenášena partnerům v EU, USA nebo jiných zemích. Kliknutím na „Přijmout všechny soubory cookie“ vyjadřujete svůj souhlas s tímto zpracováním. Níže můžete najít podrobné informace nebo upravit své preference.

Zásady ochrany soukromí

Ukázat podrobnosti

Přihlášení